Biuro Rachunkowe "PIT"s.c.
ul. Częstochowska 30,
25-647 Kielce
tel. 505 035 481
biuro@karolbiuro.pl

 
 

 

BIURO RACHUNKOWE KAROL powstało w 1999 roku można więc powiedzieć, że jesteśmy w pewnym stopniu firmą z tradycjami.
Od samego początku działaliśmy w oparciu o licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Obecnie już drugie pokolenie właścicieli posiada takie uprawnienia. Nasza siedziba mieści się nie daleko II Urzędu Skarbowego w Kielcach co też jest naszą sporą zaletą.

Zajmujemy się obsługą ksiegową, kadrową, placową oraz szkoleniami z zakresu bhp firm, świadczymy również usługi doradztwa w zakresie prawa podatkowego i cywilnego.  Naszą pracę wykonujemy w sposób profesjonalny, rzetelny, dyskretny i kompleksowy.

Równie ważną gałęzią naszej działalności jest obsługa osób fizycznych nie prowadzących dzialałności gospodarczej. Pomagamy w zakresie  wypełniania zeznań rocznych PIT, wniosków WZM i wszelkich innych dokumentów skarbowych.

W naszym biurze pracuje doskonale wykwalifikowana kadra pracownicza. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie i w pełni profesjonalnie. 

Nawiązujac współpracę z naszym biurem, bedziesz mógł skupić sie tylko na prowadzeniu swojej firmy. My jako biuro zajmiemy się resztą.

 
 
 
KALKULATOR WYNAGRODZEŃ

 
KALKULATOR ODSETEK
           
© Copyright 2013 Biuro Rachunkowe KAROL